2003 yılından bu yana siz değerli müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerimizde dürüstlüğü, ürünlerimizde ise kaliteyi benimsemekteyiz. UZUNLAR  İzolasyon olarak ; yapılan işlerde zaman, ekonomi, huzur ve üstün hizmet kalitesini hedeflemekteyiz. İşimizin zor ama bir o kadar keyifli olduğunun bilincinde olup herşeyin mükemmele yakın olması için çalışıyoruz.

Zamanında teslimat ve uygun fiyat garantisi veriyoruz. Yerinde keşif yaptıktan sonra istediğiniz kalitede ve malzemeyle, istediğiniz bütçede tadilatınızı yapıyoruz. Yalıtım, tadilat ve onarım işleri uzman ekibimiz sayesinde can sıkıcı, sorunlu işler olmaktan çıkıyor. Uzunlar  İzolasyon olarak işin sonunda sizlerin mutlu yüzleri bizlerin yeniliklere ulaşmasına katkı sağlıyor.

Yaşanılan tüm mekanlarda kişiye ve mekana özgü ihtiyaçları projelendirip, yüksek kalitede malzeme ve işçilik kalitesi ile konfor, dayanıklılık ve sağlamlık yanında, fonksiyonellik ve işlevsellik katarak işlerimizi tamamlıyoruz.

Firmamız sektöründe 15 yıla yakın süredir sürekli kendini yenileyerek hizmet vermeye devam etmektedir. Siz değerli müşterilerimizin isteği doğrultusunda, sağlıklı yalıtım sağlıyor, rahat edebileceğiniz mekanlar oluşturuyoruz. Mağazamızda ihtiyaç duyduğunuz  yalıtım ile ilgili her konuda hizmetinizdeyiz.

Sektörümüzde kaliteden ödün vermeyerek sergilediğimiz duruş, uzun yıllar sonucunda elde edilen bilgi birikimi ve tecrübelerimizi modern mühendislik ve mimari teknikler ile birleştirerek yüksek kalitede, özgün, mekanlara özel çalışmalar oluşturmaktayız.
Siz de başarı odaklı projeler gerçekleştirmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir ve profesyonelliğin tadını çıkartabilirsiniz.
 
YORUMLARINIZ


YORUM YAP
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...